Horizon 2000
 
Grand Cru Kahveler
Evde dilediğiniz şekilde kahve keyfi yapabilmeniz için Nespresso  24 farklı Grand Cru kahve sunmaktadır. Grand Cru çeşitleri, Espresso, Lungo, Kafeinsiz, sadece tek bir ülkenin çekirdeklerinden hazırlanan Saf Kökenli ve Aromalı kahvelerden oluşmaktadır. 
 
Nespresso kahve uzmanları farklı damak tatları için geniş bir çeşitlilik oluşturmuştur. Her bir kahve farklı zevklere hitap eden, kendine özgü aroma ve tatlara sahiptir. Robusta ağırlıklı yoğun kahvelerden dengeli ve hafif harmanlara kadar Grand Cru'lar kahve severlerin damak zevklerine göre seçim yapmalarına imkan verir.
 
Kahvelerle ilgili detaylı bilgi almak ya da online sipariş vermek için www.buynespresso.com adresini ziyaret edebilirsiniz. 
 

Machines

1986 yılında ilk Nespresso makinesinin üretiminden bu yana Nespresso AR-GE uzmanları, performans geliştirme ve kullanım kolaylığı anlamında çıtayı sürekli yükseltmektedir. İlk Nespresso makinesi geleneksel ve profesyonel bir espresso makinesinin mini versiyonu olarak üretilmişti. Bugün, tüketicilerin kahve deneyimlerini kişiselleştirebilmeleri için Nespresso, devrim niteliğinde tasarımlara sahip geniş bir makine çeşitliliği sunmaktadır.

 

Nespresso sisteminin kalbinde kahve kapsülü ve makinelerin uyumu yatmaktadır. Gelişmiş teknoloji ve fonksiyonellik sayesinde , Nespresso makineleri su sıcaklığı, basınç, hacim ve hız arasında mükemmel dengeyi sağlamaktadır.  Nespresso sistemi Grand Cru kahvelerin aroma, krema ve lezzetini açığa çıkararak her fincanda aynı lezzeti oluşturmak üzere tasarlanmıştır.

 

Nespresso kahve makineleriyle ilgili detaylı bilgi ve online sipariş için http://www.nespresso.com aresini ziyaret edebilirsiniz.


Les Collections

Ünlü tasarımcılarla birlikte oluşturulan Les Collections, Nespresso tadım anlarını zenginleştirmek için tasarlanmış premium aksesuarlardır. Örneğin Ritual Collection, zariflik ve tadım sanatını birleştirmektedir. İnce porselen ile estetik bir şekilde tasarlanan bu koleksiyon, Grand Cru kahvelerinizin tadını en iyi şekilde çıkarmanızı sağlar.

 

Nespresso ayrıca, eğlenceli PIXIE koleksiyonu ve camdan üretilmiş çağdaş Glass Collection gibi  farklı zevk ve tarzlara uyum sağlayacak farklı aksesuar çeşitlerine de sahiptir

 

Nespresso Les Collections aksesuarlarıyla ilgili detaylı bilgi ve online sipariş için http://www.nespresso.com aresini ziyaret edebilirsiniz.


Professional Solutions

Her geçen gün daha fazla kahve sever Nespresso keyfini ev dışında da yaşamak istiyor. Bu artan talebi karşılamak üzere Nespresso ofisler, otekl, restorant ve kafeler için özel olarak profesyonel makine serisi geliştirmiştir. 

 

Profesyonel Nespresso makineleri tüm dünyada seçkin otel ve restorantlarda kullanılmaktadır. Ayrıca kahve severler, Nespresso keyfini uluslararası hava yolları ve özel jetlerde de yaşayabilmektedir. 

 

Nespresso'nun Profesyonel Kahve Çözümleri hakkında bilgi edinmek için http://www.nespresso.com/pro adresini ziyaret edebilir ya da 444 1 576 no.'lu Nespresso Club hattını arayabilirsiniz.